Biz Kimiz?

1959 yılından bugüne bir aile şirketi olan KMT, Türkiye’de Çatı Sektörünün ihtiyacı olan nitelikli ürünlerin dağıtım noktası olarak faaliyetini sürdürmektedir. Ana ürün portföyü *Metal Kenet Çatı&Cephe Çözümleri ile **Renkli Çinko Çelik Yağmur İndirme Sistemlerinden oluşmaktadır.

KMT, Türkiye’ye ilk olarak hem Avrupa’da hem dünyada marka olmuş Lindab Türkiye distribütörlüğünü alarak, yalnızca inşaatlara özel çinko alaşımlı çelik ve tamamlayıcı ürünlerini tüketiciyle buluşturma başarısı göstermiştir. Metal Kenet Çatı&Cephe Çözümlerini yalnızca Avrupa’dan ithal ederek çatı sektöründe marka olmuş nitelikli metal ürünlerin Türkiye’deki adresi haline gelmiştir. KMT, geniş dağıtım ağı ve nitelikli çalışan altyapısı ile sektörde danışılan firmalar arasına girmeyi başarmıştır. KMT, hedef müşterilerine özel hizmet altyapısı oluşturmuş ve buna paralel, özel ihtiyaçlara özel ürün yelpazesi ile metal kenet çatı sektöründe yer alan nadir firmalar arasındadır.

İsveç ve İtalya Ticaret Odaları resmi üyesi olan KMT, yurtdışında da ülkemizi temsil ederek inşaat özellikle çatı sektöründe kalite bilincini artırmayı amaçlamaktadır.

www.kmt.com.tr