GÜLE GÜLE KABARIK ELEKTRİK FATURALARI
HOŞ GELDİN YEŞİL ENERJİ!

Solar Çatı Broşürünü incelemek için tıklayın.

Yeşil enerji üreten çatılar tasarlayın


Artık taviz yok, her şeyi içeren bir solar enerji çözümü. KMT Solar Çatı Sistemi evinize güneşten elektrik üreten, sürdürülebilir ve estetik açıdan güzel bir çatı isteyenler için eksiksiz paketler şeklinde solar enerji çözümleri sunmaktadır.

Kolaylaştırıyoruz


Çatınız bizim en önemli sorumluluğumuz! Nitelikli usta veritabanımız ile birlikte eksiksiz bir çatı çözümü sunmak için 60 yıllık çatı çözüm deneyimlerimizi modern güneş enerjisi teknolojisi ile birleştirdik.

Kolay ulaşılabilen güneş enerji sistemi


KMT Solar Çatı güneş panelleri ile tüm sistemi entegre olarak alabileceğiniz pratik bir sistem sunar.

Gelecek nesiller için


KMT Solar Çatı temiz elektrik üretecek,evinizin enerji giderini azaltacak ve gelecek nesiller için bizi daha temiz bir gezegene bir adım daha yaklaştıracak

Güneş her gün bizim için doğuyor. Öyleyse neden bundan yararlanmayalım?

KMT Solar Çatı Çözümleri, İsveçli Lindab ile güçlerini Türkiye’nin geleceği için birleştiriyor. Elektrik üreten solar sistemleriyle tanışıp, geleceğin trendi olacak solar çatı çözümlerini şimdiden öğrenip, rakiplerinizden niteliğinizle ayrışabilirsiniz. Üstelik KMT Solar Çatı her probleminizde yanınızda...

Neden Güneş Enerjisi?

Çevreye Duyarlı
Atık üretmeyen, doğaya saygılı ve sürdürülebilir. KMT Solar Çatı Çözümleri havayı kirletmeyen, sessiz ve çevre dostu bir enerji kaynağı. Doğal dengenin sürdürülebilmesi, kendimiz, çocuklarımız ve tüm canlıların bugünü ve yarını için…

Uzun Ömürlü
KMT Solar Çatı Uzmanlarıtarafından gerçekleştirilen uzaktan izleme ve düzenli bakımlar sayesinde 25 yıla kadar yüksek verimlilik için…

Kazançlı
Kendi elektriğini kendi üreten solar sistemlerle artan elektrik faturası yükünden kurtulup, hatta ihtiyaç fazlası elektriğinizi dağıtım şirketlerine satarak kâra geçebilmek için…

Aylık Mahsuplaşma Nedir?
Gündüz ürettiğiniz ihtiyaç fazlası elektriğinizi şebekeye vermenizi, akşam veya yüksek tüketiminizin olduğu günlerde ise şebekeden ücretsiz olarak geri alabilmenizi sağlar. Hatta ay sonu geldiğinde şebekeye verdiğiniz elektrik miktarı daha fazla ise, aradaki farkı aktif enerji bedeli üzerinden dağıtım şirketine satıp, kara geçebilirsiniz.

Güneş enerji sistemlerinin en önemli 10 faydası ile ilgili yazımızı okumak için tıklayın.

Güneş Enerjisi Nasıl Çalışır?

KMT Solar Çatı’da İyi Düşünme, yaptığımız her şeyde bizi yönlendiren köklü bir felsefedir. İyi düşüncelerin hepimizin karşılaştığı zorluklara iyi çözümler getirdiği kesin inancımızdır. Bu nedenle, yaptığımız işler ve işleri nasıl yaptığımız konusunda sorumluluk almak bizim için önemlidir. İyi düşünceler, sadece müşterilerimiz ve kullanıcılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve rahatlatmak değildir. Aynı zamanda her zaman küresel bir perspektiften düşünme meselesidir. KMT Solar Çatı Çözümleri olarak bildiğimiz dünyayı daha iyi hale getirmemize yardımcı oluyoruz.
1
Güneş panelleri, güneş ışığını yakalayan ve bunu doğru akıma dönüştüren güneş pillerinden oluşur.
2
Bir iyileştirici, güneş panellerinin MPPT (Maksimum Güç Noktası İzleme) adı verilen bir şeyle her zaman optimum düzeyde üretmesini sağlar, her bir iyileştirici iki güneş paneline bağlanır.
3
Bir invertör, güneş panellerinden gelen doğru akımı, örneğin farklı cihazlara güç vermek veya elektrikli otomobilinizi şarj etmek için kullanılabilen alternatif akıma dönüştürür.
4
Elektrik sayacı, elektrik şebekesine ne kadar elektrik ürettiğinizi ve sattığınızı ve hane halkı tarafından satın alınan ve tüketilen elektriği ölçmek için kullanılır.
5
Hane halkı tarafından tüketilmeyen tüm elektrik üretimi, elektrik şebekesine gönderilir ve daha sonra uzun mesafelerde elektrik göndermek zorunda kalan elektrik şirketi yerine yakındaki başka biri tarafından kullanılabilir.

Neden KMT Solar Çatı Çözümleri?

İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlayan, her ölçekte profesyonellik ve kalite sunan, yıllar boyu size güven verecek bir firma ile çalışıp, resmi prosedürlerin ve teknik bilgilerin arasında kaybolmamak için... Kısacası, güneş doğduğu sürece yanınızda olacak bir çözüm ortağı için…
KMT Solar Çatı Broşürünü incelemek için tıklayın.

KMT Çatı Çözümleri’in Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

KMT Çatı Çözümleri Fotovoltaik Güneş Enerjisi sektöründe konutlardan, villalara ve eğitim yapılarına özel olarak solar sistem çözümleri sunulmaktadır
kesif

Keşif

muhendisllik

Mühendislik

kurulum

Kurulum

izin-sureci

İzin Sürecinin Takibi

sistem-izleme

Sistem İzleme ve Bakım

2 kW

8 Solar Panel | Aylık Elektrik Kullanımı 250 kWh

Haftalık Kullanımlar:
Evinizde buzdolabı, televizyon ve 5 adet tasarruflu lambanızı kullanabilir, cep telefonu ve bilgisayarınızı şarj edebilir, haftada 2’şer defa çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, süpürge ve ütünüzü çalıştırabilirsiniz.

3 kW

10 Solar Panel | Aylık Elektrik Kullanımı 350 kWh

Haftalık Kullanımlar:
Evinizde buzdolabı, televizyon ve 7 adet tasarruflu lambanızı kullanabilir, cep telefonu ve bilgisayarınızı şarj edebilir, haftada 3’er defa çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, süpürge ve ütünüzü çalıştırabilirsiniz.

4 kW

14 Solar Panel | Aylık Elektrik Kullanımı 450 kWh

Haftalık Kullanımlar:
Evinizde buzdolabı, televizyon ve 10 adet tasarruflu lambanızı kullanabilir, cep telefonu ve bilgisayarınızı şarj edebilir, haftada 4’er defa çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, süpürge ve ütünüzü çalıştırabilirsiniz.

5 kW

18 Solar Panel | Aylık Elektrik Kullanımı 550 kWh

Haftalık Kullanımlar:
Havuz pompasının elektriğini karşılayabilir, evinizde buzdolabı, televizyon ve 10 adet tasarruflu lambanızı kullanabilir, cep telefonu ve bilgisayarınızı şarj edebilir, haftada 3’er defa çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, süpürge ve ütünüzü çalıştırabilirsiniz.

PLATİN PAKET

Ürettiği elektriği depolayıp ihtiyaç anında 7/24 kullanmak isteyenler

ALTIN PAKET

Gün içinde elektriksiz kalmak istemeyenler

TASARRUF PAKETİ

Elektrik faturası yüksek olup düşürmek isteyenler