Metal Kenet Çatı

SONSUZ SEÇENEKLER SUNAN BİR ÇATI SİSTEMİ SEÇİN !

Lindab Steel Sweden, inşaat sektöründe alışılagelmiş algıyı değiştirerek uzun ar-ge çalışmaları sonucunda çeliği çatı ve cephelerde kullanılabilir hale getiren Avrupa’nın önde gelen çeliğe dayalı inşaat malzemeleri üreticilerindendir.

KMT | Çatı Çözümleri, İsveç Mimarisini Türk tüketicilerle buluşturmayı hedefleyerek, günümüz mimarisini İskandinav tarzı olabilecek şekilde “yalınlaştırma” temasıyla ilerlemektedir.

Lindab Renkli Çelik Kenet Çatı Sistemi, geniş bir stil ve renk yelpazesi ile birlikte hem geleneksel mimariyle hemde ultra modern mimariyle inşa edilen yapılarda kullanılıyor. High Build Polyester (HBP) kaplaması görselliği ön planda tutarak binanızla uyumlu farklı renk seçenekleri sunar.  Bu özel kaplama aşınmaya, çizilmeye, iklimsel yıpranmaya, korozyona ve kaymaya karşı son derece dayanıklıdır.

kmt-icon

BU ZAMANA KADAR ÜRETİLMİŞ EN SAĞLAM İSVEÇ ÇELİĞİ

Lindab PLX, üzeri özel alaşımlı ve muadillerine oranla çok kalın bir film içeren kenet çatılar için özel olarak imal edilip, yumuşatılmış çeliktir. Üzerindeki tabaka 50 mikron kalınlığında olup, bünyesinde 350gr/m2 çinko miktarı ile fonksiyonel olarak 50 yıl garanti sunabilen yenilikçi metal malzemedir. Metaller için en sıkıntılı olabilecek endüstri ve marina projelerinde rahatlıkla kullanılabilmekte, talep edilmesi durumunda bu şekilde inşaa edilmiş nitelikli projelerin listesi edinilebilmektedir. Son yılların moda deyimi çevre dostu kavramını, çeliğin kendisine sağladığı faydayla birleştirerek tamamen geri dönüşümlü olarak imal edilmektedir. Üzerinde İsveç mühendislerinin ciddi Ar-Ge çalışmaları sonucu buldukları ve korozyona, UV ışınlarına, renk pigmentlerine ve üzerinde barındırdığı 50 mikron tabaka sayesinde yıllarca sağlam kalabilen kenet çatı malzemesidir. Son dönemde yapılan uluslararası testlerde güneşi yansıtma özelliği de eklenerek çatı için optimum çözüm olarak tercih edilen komple çözüm sunan bir kenet çatı malzemesidir. Yine aynı firma bünyesinde bulunan Dünyaca ünlü aşınmaz çelik markası olan Hardox’u da üreterek, yenilikçiliğe, kaliteye ve dayanıklılığa verdiği önemi göstermektedir.

kmt-metal-kenet-catilar
Lindab SSM OZELLIK
Catı Cephe Adayı

LİNDAB RENKLİ ÇELİK KENET ÇATI’NIN AVANTAJLARI

kmt-metal-kenet-catilar-uygulama
  • Geniş renk yelpazesi sunar
  • Kolay biçimlendirilebilir
  • Hem geleneksel hem modern yapılara uygundur
  • Bakım gerektirmez
  • Uzun ömürlüdür
  • Osb ve ahşap üzeri uygulanabilir
  • Çevre dostudur, geri dönüştürülebilir
  • Avrupa normlarına uygun garanti sunar
kmt-metal-kenet-catilar-yapistirici-klips

ÇEŞİTLİ RENKLERDE METAL KENET ÇATILAR

Farklı renk seçenekleriyle HB polyester, ekstra güçlü granüllerin ve kalın tabakaların birleşiminden oluşmaktadır. Bu birleşim ürünleri çizilmeye yıpranmaya ve eskimeye karşı uzun yıllar korur. Ayrıca son kat boya pvc içermemektedir.

kenet-cati-renkleri

ÇEVRE DOSTU METAL KENET ÇATILAR

Çeliğin  geri dönüşümü için dünya genelinde gerekli altyapı bulunmaktadır. Çelik %100 geri dönüştürülebilir bir metaldir. Lindab metal kenet çatılar %25 geri dönüştürülmüş çeliklerden üretilmiştir.

lindab-kmt
kmt-metal-kenet-cati-cevre-dostu
kmt-metal-kenet-catilar-binalar